вівторок, 15 березня 2016 р.

                     На допомогу учням,які хворіють!!!!

               Контрольна робота № 6
Мета: перевірити навички табличного множення і ділення чисел 4 і 5 і вміння розв'язувати задачі, знаходити значення виразів, які включають дії одного ступеня і різних ступенів; розвивати мислення; виховувати культуру оформлення письмових робіт.
Хід уроку Математика 2 кл. Контрольна робота № 6
I.      ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ
II.     КОНТРОЛЬНА РОБОТА

1  варіант
1. Задача.
На дослідній ділянці юннати виростили 36 гладіолусів, а хризантем — у 4 рази менше. Скільки квітів виростили юннати на ділянці?
2. Обчислити.
29 + 35: 5                                     40:5:4
30:5+16:2                                    56-30:5
3-6:2                                            36:4 + 24
(16+ 16): 4                                  (49-22): З
3. Знайти значення виразу а+а*9, якщо а = 4.
4. Знайти третину від числа 24.
5. Побудувати квадрат зі стороною 4 см і знайти його периметр. Додаткове завдання
Поставити дужки так, щоб отримати правильну рівність. 80 - 20 : 4 + 5 = 70

2 варіант
1. Задача.
На полиці стояли 4 книги з віршами, а з оповіданнями в 6 разів більше. Скільки всіх книг стояло на полиці?
2. Обчислити.
16 + 25:5                                       36:4:3
24:4 + 15:3                                   80-32:4
15: 5 + 9                                       (12 + 18): 5
(27+ 18): 5                                   (33-15): З
3. Знайти значення виразу 4 • а + 6, якщо а = 8.
4. Знайти чверть від числа 24.
5. Побудувати квадрат зі стороною 3 см і знайти його периметр. Додаткове завдання
Поставити дужки так, щоб отримати правильну рівність. 90-25+15:5 = 62
Шкала оцінювання
1 з.— 2,5 бала: 1 бал за хід розв'язання;
1 бал за правильність обчислень (по 0, 5 бала за дію); 0,5 бала за пояснення.
2 з.— 4 бали: по 0,25 бала за дію.
3 з.— 1 бал.
4 з.— 1 бал.
5 з.— 2 бали: 1 бал за правильність обчислень; 1 бал за побудову квадрата.
Додаткове завдання — 1,5 бала.
Фізкультхвилинка
                   РОЗВ'ЯЗУВАННЯ ЛОГІЧНИХ ЗАДАЧ

1) Скільки існує двоцифрових чисел, у яких усі цифри парні?
Розв'язання. На першому місці не може стояти нуль. Тому всього буде 4 * 5 = 20 чисел.
http://gdz-ukr.ucoz.ua/_nw/12/s33883033.jpg
Відповідь: 20 чисел. 2) Скільки існує двоцифрових чисел, у яких усі цифри непарні?
Розв'язання. У двоцифровому числі дві цифри. Перша цифра має бути непарною, тобто це може бути 1; 3; 5; 7 або 9. Друга цифра також непарна, тобто теж 1; 3; 5; 7 або 9. Тому всього таких чисел 25. Це добре видно з таблиці:
http://gdz-ukr.ucoz.ua/_nw/12/s52236514.jpg
Відповідь: 25 чисел.
3)Гра «Утвори пари».
2*6 + 2*7      21
18: 2-12: 2      6
3*7-3*5         30
3*4 + 3*3      33
3*2 + 3*8      26
3*6-6:2       3
3*8 + 27:3    15
4) Грицько, Іванко і Миколка живуть в одному будинку. Один з хлопчиків блондин, другий — русявий, третій — брюнет. Відомо, що Грицько дружить з брюнетом; русявий хлопчик і Іванко вчаться в одному класі; Миколка запросив на свій день народження Грицька і блондина. Назвіть ім'я блондина. Назвіть ім'я русявого хлопчика. Відповідь:
http://gdz-ukr.ucoz.ua/_nw/12/s18347114.jpg
 Виконайте завдання!!!! І надішліть мені відповіді!!!! Логічні завдання як бонус!!!!

Немає коментарів:

Дописати коментар